Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szauna rajongók? Ti mit...

Szauna rajongók? Ti mit használtok szaunázáshoz? Szauna kiegészítő termékeket hol lehet itthon kapni?

Figyelt kérdés
Egy évig Finnországban tanultam. Ott heti rendszerességgel szaunáztam és hatalmas választék volt hozzá való termékekből. Arcomra ilyen méz-szerű krémet kentem, meg volt agyagos maszk is...stb. Szerencsére itthon is el tudok jutni szaunába, viszont a hozzá való termékeket nem találom sehol. Hol lehet ilyeneket itthon kapni és milyen árban? Lehet én vagyok csak a béna, hogy nem találom. De bármi más praktika is jöhet, ami a szaunázással kapcsolatban tapasztaltatok! :)
2009. okt. 19. 13:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah! Klasszikus, gőzölős finn-szaunáról van szó. Nem az ilyen infraszauna vagy miről, azt nem ismerem...:D
2009. okt. 19. 13:38
 2/2 anonim ***** válasza:

rossmannban szokott lenni ilyen szauna készlet.(ilyen fából készült kesztyű,meg kefe meg ilyenek)

de akár neten is körbetudsz nézni.


nekünk is ilyen szaunánk van itthon.

én általában mentás illóolajat csepegtetek a vízbe és úgy locsolom meg a köveket.

kellemes érzés :)

ilyen maszkokat meg ilyeneket nem ismerek :/

2009. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!