Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor felnyitottam a WC-ülőké...

Amikor felnyitottam a WC-ülőkét, egy gilisztaféleség mozgott a víz alján. Honnan jöhet ez, csak belőlem? Vagy máshonnan is bekerülhet a WC-be egy féreg?

Figyelt kérdés
Egyedül élek, macskával. Az is furcsa, hogy kb. 1 napja nem is volt székletem, akkor azóta mégis megmaradna a WC-ben? Mert pisilni meg jártam...

2013. júl. 15. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A macskád nem használja a wc-t? Ha nem akkor neked kell féregtelenítened magad. Ilyesmi azért szokott előfordulni az ember-macska viszonyából.
2013. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem használja, de múlt héten alomtisztításkor némi alom került a WC-be, ahogy öblítettem a tálcát. De ha abban volt valami pete, az csak nem tud ennyi idő alatt normál méretű féreggé nőni, nem?
2013. júl. 15. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megvizsgáltatnám magam a helyedben. És a macskát is. A bélférgek nagyon nagy zűrt tudnak okozni.
2013. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A wc kagylóban a pete biztosan nem fog kikelni. A dolog már az adott nagyságban került oda.
2013. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat. Csak ezt már tényleg nem hiszem el, pár hete gombás fertőzésem volt, múlt hét óta bakteriális bőrfertőzésem van, most meg parazita?! Ennyi nyavalya hogy jöhet egymás után...
2013. júl. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!