Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy bélférgeim...

Elképzelhető hogy bélférgeim vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma reggel ültem a wc-n, dolgoztam az ügyön, de a székletemen lehúzás előtt semmi izgalmasat nem láttam. Hanem amikor mostam a fenekem a fürdőszobában, arra lettem figyelmes, valami lóg onnan. Baromi furcsa ezt leírni :D Szóval kihúztam, és valami kb 6-7 centi hosszú nemtudom mi volt az, mert csupa gané volt. Elképzelhető hogy féreg? Arra gondolok talán azért jött ki mert Klacidot szedek, begyulladt a bölcsességfogam. Amit még írnék magamról, nagydózisú vitaminokat szedek (pl. 2 g C vitamin), Lacto Protect probiotikum, rendszeresen sportolok (kettlebell) plusz fizikai munkát végzek, az étkezésem magas fehérje és zsírbevitel, és alacsony szénhidrát (csak gyümölcsből és zöldségből) liszteket, cukrokat, tejet nem fogyasztok. Paleo étkezés híve vagyok.

2013. ápr. 26. 06:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, de azért kicsit jobban is megfigyelhetted volna, hogy mi az. Tudom undorító, de csak akkor lehetsz benne biztos, ha megnézed alaposan.
2013. ápr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen elképzelhetö.

Meg kell nézni mintát vinni a dokihoz,hogy bevizsgálják ha szügségs.Kapsz rá gyógyszert....

2013. ápr. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bevizsgálják, vigyél székletmintát.
2013. ápr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
ez undorító
2013. ápr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az nem kizáró ok, hogy egészségesen élsz, a férgeid is egészségesebbek:D

Viccet félretéve ha van macskád, kutyád, simán elkaphattad.

2013. ápr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van macskám és az a poén hogy régebben férges volt, kezelni kellett gyógyszerrel. Nyers disznóhúst etettünk vele párszor, talán úgy kaphatta el, mert egyébként nagyon szép egészséges macska. Elképzelhető hogy simogatás közbe a peték szépen rámentek a kezemre, evés előtt nem mostam kezet és kész a baj. Elhiszem hogy gusztustalan, de ez van. Cest la vie. Vérvizsgálatból nem lehetne kideríteni? Olvastam a neten, hogy eozinofil megemelkedett értéke lehet férgesség miatt is, akkor nem kéne sz*rakodnom szó szerint. A székletből amúgy sem 100% hogy kimutatják a petéket.
2013. ápr. 26. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
A székletvizsgálat kimutatja...Vérvizsgálatnál akkor mutatják ki,ha már hosszabb ideje tartózkodik az élösködö a szervezetedben.
2013. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na voltam orvosnál Vermoxot írt ki.
2013. ápr. 26. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!