Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Segítség!...

Mi bajom lehet? Segítség! Pánikbetegség és Kliokon mellékhatások?!

Figyelt kérdés

Talán egy hónappal ezelőtt fordult elő, azóta is rettegek tőle. Munka közben éles fájdalmat éreztem hátul a fejemben, majd aztán nem sokkal hihetetlenül elkezdett dobogni a szívem, szédültem, légszomjam lett, zsibbadtak a végtagjaim, és halálfélelmem volt, menekülni akartam, tök mindegy hova, csak el. Abban a pillanatban felpattantam, feltéptem az ablakot, hogy friss levegőhöz jussak. A főnököm odajött, leültetett, adott szőlőcukrot, és pár percre rá már elmúlt a "rohamom", csak iszonyatosan remegtem, meg sírás környékezett. Nagyon ijesztő élmény volt. Azóta nem történt ilyen eset, csak múlthéten majdnem, már éreztem azt a furcsa "kezdeti stádiumot", mikor a szívem hevesen ver és zsibbadok. Akkor megpaskoltam az arcom, vettem pár mély levegőt és nem történt semmi.

Na már most ez az egész olyan szinten bestresszelt engem, hogy állandóan figyelem magam, egy egyszerű fejfájás miatt már a legrosszabbra gondolok, mindig azt, hiszem, valami súlyos bajom van és halálfélelmem van. Az elmúlt időszak iszonyatosan stresszes volt számomra, munkahelyem kikészít az állandó túlórákkal meg egyetemre is járok, szóval a vizsgaidőszak is rátett egy lapáttal. Lehet, hogy pánikrohamom volt akkor?

Másik: jelenleg Klion tablettát szedek, napi 2x2-t 10 napig, ma tartok a 4 (és feledik xD) napnál és iszonyatosan rosszul vagyok azóta. Émelygek, étvágytalan vagyok, lepedékes a nyelvem stb. viszont az orvos ezt írta elő, ám úgy érzem, ha még egy ilyen gyógyszert be kell szedjek, komolyan... hát, kidobom a taccsot. Hagyjam abba a gyógyszer szedését?


Kicsit hosszú lett ^^"

Előre is köszi a válaszokat!

Egy nagyon elkeseredett 21 éves lány


2013. júl. 15. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ittál alkoholt a Klionra, vagy nem szedsz idegrendszerre ható gyógyszert?
2013. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, figyelmeztetett az orvos is meg amúgy se szoktam sűrűn alkoholt inni.
2013. júl. 15. 19:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Jah, és nem, nem szedek idegrendszerre ható gyógyszert sem.
2013. júl. 15. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez "szimpla" pánikroham, nem valószínű, hogy köze lenne a Klionhoz.
2013. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg annyi lehet a kettő közötti kapcsolat, hogy a Klion miatti kellemetlen mellékhatásokat is már iszonyatosan felnagyítom és ettől is bepánikolok?
2013. júl. 15. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Az könnyen lehet.
2013. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!