Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Kiabálok álmomban...

Segítség! Kiabálok álmomban ami elég kellemetlen, valaki hasonlo problémával, esetleg valami, ami segíthetne rajtam? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Lassan egy éve, elöjön egy visszatérö rémálmom, amiböl sirással, vagy kiabálással ébredek fel, általában szidkozodom, vagy éppen a mellettem alvo barátommal közlöm, hogy mennyire utálom ! Ez elég kellemetlen... Közel 1 honapja majdnem minden nap, elöjön, régen ritkábban, és nem is mindig kísérte a rémálmot kiabálás... Ugy érzem ez tönkre tesz engem, tudnátok segíteni, nektek mi vált be ?

2013. júl. 20. 13:52
 1/4 anonim válasza:
Ha minden napos, akkor inkább valami dokinál próbálkozz, ő tud biztosat mondani. Nem is sejted, hogy mitől lehet? Valami trauma, stb? Ha rémálmod van miről álmodsz? Ugyan az az álom vagy mindig más?
2013. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
régi trauma, amit ujra ujra átélek álmomban, más más helyzetekben :(
2013. aug. 10. 19:43
 3/4 anonim válasza:
A pároddal beszéltetek már róla(nem nagy vonalakban, hanem kicsit részletesebben), mert ha nem, akkor lehet, hogy ez jót tenne. Ha igen, akkor próbáljátok meg megint. Ha beszélsz róla lehet jobb lesz, ha nem akkor valami doki biztos segít, hiszen rajtad kívül nagyon sok embernek van ilyen és ehhez hasonló problémája. (első voltam)
2013. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én egyszer álmomban lezuhanyoztam(pizsamástól), egyszer kis koromban meg majdnem lefejeltem a radiátort kúszva... kicsit más jellegű a probléma, de hasonlóan kellemetlen
2014. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!