Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Körülbelül egy hónapja egy...

Körülbelül egy hónapja egy kellemetlen problémával küzdök. Sokan voltak már gondolom ebben a helyzetben, mi segített?Körülbelül egy hónapja jött rám az,hogy folyamatosan vizelnem kell.

Figyelt kérdés
Eleinte felfázásnak tekintettem, de nem.. Akkoriban lelkileg is eléggé lent voltam, ráfogtuk erre... Aztán hogy beteg vagyok.. Voltam teljes kivizsgáláson,semmit nem találtak.. A stressztől lehet.. Aztán idővel rájöttem, hogy akkor jön rám, ha zárt helyen vagyok és nincs wc a közelben.. Iskolában, buszon, autóban.. Elég kellemetlen tud lenni.. Próbálom fejben leküzdeni,de nem igazán akar sikerülni. Szedek rá gyógyszert, hátha a prosztatámmal van valami, de ilyen korban nem valószínű és nem is segít. Pszichológushoz is járok, az sem... Mit lehetne még tenni ? :S
2009. jan. 26. 21:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ha nyugis helyen vagyok, mondjuk itthon,sehol semmi. Teljesen normális.. Órán meg 30 perc után már majd bepisilek, fáj a hasam, gyenge vagyok,stb..
2009. jan. 26. 21:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm ugyan ezzel a bajjal küzd. Oda kell figyelni, mondogatni hogy nem kell pisilni hiszen üres a hólyag stb. vagy olvasni, zenét hallgatni út közben
2009. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyanez a bajom és egyenlőre nem találtam még rá megoldást, középiskolás vagyok és folyton kijárkálok órákról... őrület
2009. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
annyira ugyanezek a tüneteim, hogy először azt gondoltam valaki poénból írta le rólam, hogy megalázzon valaki előtt... !!
2009. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!