Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hónapos babám kb.1 hónapja...

2 hónapos babám kb.1 hónapja kínlódik. Torok- és orrváladék negatív, fül-orrgégész szerint is rendben van a baba. Az éjszakák mégis rémesek, szörcsögés, fulldoklás, orrszívás van egész éjjel. Mi lehet ez? Hogy segíthetnék a picin?

Figyelt kérdés
Nem kifejezetten nátha, nem folyik az orra, de sok váladék van benne. Sem az orrcsepp, sem a tengeri sós spray és orrszívó porszívózás nem segít
2009. okt. 21. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szinű váladék?
2009. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mi családunkban is volt ilyen és mi Ökonetes graphefruitmag cseppet csöpögtettünk a kicsi szájába, mert ez nagyon hatékony. Azért az Ökonetest ajánlom, mert abban nincsen alkohol és ezt picik is szedhetik. A bioboltban kaphatók nem jók, mert nagyon keserű és mert amint mondtam alkoholt tartalmaz. A neten beütöd, hogy graphefruitmag csepp(remélem jól írtam) és ott mindent megtutsz róla.
2009. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hideg párásítás ! Nem száraz véletlen a levegőtök? mióta fűtötök és mivel?
2009. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekik még nagyon vékonyka az orrjárat, egy kis nátha is nagyon be tud ülni. Infralámpát és hidegpárásítót javaslok! Illetve, hogy keressetek fel egy homeopátiás szakorvost!
2009. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A váladék átlátszó vagy fehér. A fűtést nemrég kezdtük el kazánnal-radiátorral. A párásítást és ionizálást alkalmazom már régóta. A cseppet ki fogom próbálni. A homeopátiára már én is gondoltam, ezt javasolta tegnap a védőnőnk is.
2009. okt. 22. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!