Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha egy pohár víz...

Normális, ha egy pohár víz megívása után 15 percen belül rettenetesen kell pisilnem?

Figyelt kérdés
Ostobának hangozhat a kérdés, de úgy döntöttem, magamra erőltetem a napi 2 liter vizet, amit nagyon hangsúlyoznak, hogy fontos. Namost a problémám az, hogy a sima csapvíztől állandóan a dubira járkálok (se üdítő, se tea, se ásványvíz nem pisiltet ennyire). Megiszok egy pohárral és kb 15 perc múlva már jön is ki. Ez normális? Ha nem iszom csapvizet, teljesen normális mennyiségben járok a vécére.

2013. júl. 22. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos én is naponta iszom a 2 liter folyadékot és ha már legalább megittam fél litert belőle akkor felgyorsul nálam is és 15 percenként vagy lehet hogy még előbb ki kell mennem wc-re, én pont a vizet nem iszom simám,mert abból sok nem jó, ezért vagy szörppel iszom vagy szódával, szerintem teljesen normális elvégre a víz ( szóda ) a legegészségesebb italt eddig, sokan mondják. Próbáld inkább te is szörppel. Amúgy meg örülj ha sokat mész wc-re mert azt azt jelenti hogy jól dolgozik a veséd (nekem is ezt mondták,mert nekem is gyakran kell) ,, ráadásul tisztítva van a hólyagod.Elvégre akkor a legfehérebb.
2013. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolkoztam el, mert ugye azért iszunk, hogy hidratáljuk a szervezetet, de ha gyakorlatilag 10-15 percen belül kipisilem, akkor nem tudom elképzelni se, hogy hidratálja a szervezetem. (Persze nem vagyok orvos hogy értsek hozzá :) )
2014. ápr. 4. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!