Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rohadtuul faj a fulem (? )

Istenkillakikitt kérdése:

Rohadtuul faj a fulem (? )

Figyelt kérdés
4 napot balatonon toltottem de utolso nap elkezdett fajni a fulen estere kibirhatatlan lettanyum csoppentett bele valamit forro sot is hasznaltunk ezek utan ugyereztem mintha valami eltorlaszolna lehet nem a csepp,sotol van de amuugy nem segitett semmi piros cataflan egy fel oraig hat max anyum szerint begyulladt de nemtom mitcsinaljak vele hogy ne faljon nem szeretnem felszuratnii

2013. júl. 22. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg elmész orvoshoz...
2013. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ma már nem igen szúrnak csak ha tényleg nincs más.


viszont jó lenne tudni, mégis hol piros és hol fáj?


sztem te szépen összeszedtél valami jó kis külső hallójárat-fertőzést, az tud pokolian fájni meg begyulladni stb, és hát sajnos azt nem úszod meg doki nélkül, minél előbb, mert ha vársz, csak rosszabb lesz!


a cataflam így hirtelen fájdcsll-nak jó, de nem oldod meg a gondot! ha ez külső hallójáratos fertőzés, akkor azt helyileg kell kitisztítani, nem éppen kellemes, de minél többet késlekedsz, annál jobban feszülni fog és csak mélyebben bedurran!!

2013. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi az eloozo valaszt elmentem homok van benne hám stb meg bakteriumok ma megyek kimosatni......:( remelem tuurhetoo leszz
2013. júl. 23. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!