Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkezdtem tágitani a fulem....

Elkezdtem tágitani a fulem. Tegnap este 5,5 mmröl beraktam egy 7miliset nehezen. Mar akkor ereztem hogy rohadtul belesz gyulladva. Na.3szorosara dagadt. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Jegeljem vagy mi?
2012. dec. 26. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
jegeld, meg ha van otthon körömvirág kenőcs vagy aloe vera, azzal kend be, mindkettő gyulladáscsökkentő.
2012. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért tágítod? ostoba néger törzsi szokás, és SOSEM fog visszanőni, szép leszel felnőtten.
2012. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolso, valahogy nemillik ide ez a 'valasz':D mert rohadtul bejon. Figyelj teso,mar volt 10milisem,kivettem,FULL visszanott:) de nembaj,majd maskor talan sikerul
2012. dec. 26. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a nőmet kezdtem el tágitani, de utána engem kellett jegelni.
2013. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen nagyon menő ez a fültágítós dolog:) meg is érdemli az akinek begyullad vagy bármi baja lesz. akkora hülyeség h az hihetetlen. elég durva baj lehet annak az agyával aki fültágítóval látja magát szépnek :s
2013. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!