Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talp injekciónál mire számítsa...

Talp injekciónál mire számítsak? Tényleg szörnyű?

Figyelt kérdés
A talpamba állt egy tüske, oda a sarkamhoz. Ügyeleten nem tudták kiszedni (beletört) beküldtek kórházba, de én holnap megyek a helyi sebészhez, mert őt ismerem, beszéltem vele, azt mondta egy éjszaka alatt nem lesz baj, csak fertőtlenítsem meg hűtsem. Azt mondta, hogy nem akarja vágni, így megpróbálja egy vastag tűszerűvel kiszedni. Persze érzéstelenítve. Amikor megkérdeztem, hogy milyen parás lesz, azt kérdezte, hogy nyugtasson meg vagy mondja meg az igazat. Azt mondta, előtte wc-zek. Megijedtem, tényleg ennyire fájdalmas? Inkább ottmarad, az nem fáj, csak érzékeny.
2013. júl. 23. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem viccelt...ha erzestelenitve lesz, akkor semmit, de semmit nem fogsz erezni. persze, inkabb ne nezz oda, amikor csinaljak, hogy ne kezd el fantazniazni azon hogy fajhat. utolag meglatod, hogy semmi okod nem volt felni...

szia

2013. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De maga az érzéstelenítés is nagyon rossz, azt hallottam. -.-" előre félek csak nem kezdhetek el ott sírni, amikor beszúrja, pedig lehet az lesz... 17/f amúgy
2013. júl. 24. 00:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már volt, többször, nem kellemes, de annyi jó, hogy csak pár pillanat. Az első alkalommal azzal "vigasztalt" az orvos, hogy nem véletlenül volt a talpszurkálás az egyik kínzásfajta a középkorban:) De szerintem egyáltalán nem olyan borzasztó.
2013. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs azon semmi, ha a fajdalomtol valakinek kicsordul a konnye - ez nem szegyen. az orvosnal ez mindennapos dolog. te meg fogadd el magadat olyannak, amilyen vagy; ilyenen ne problemazz.
2013. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!