Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik az a Drog amit Amerikáb...

Frank1997ize kérdése:

Melyik az a Drog amit Amerikában állítanak elő?

Figyelt kérdés
és úgy viselkedik tőle az ember mint egy zombi?Mi a neve annak?

2013. júl. 27. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:

heroin, kokain, LSD...

Dél-Amerikában kb. mindent előállítanak.

2013. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ezektől viselkedik úgy az ember mint egy igazi zombi?
2013. júl. 27. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy drog amitől úgy viselkedik az ember mint egy igazi zombi? Hol láttál te ilyet? Őszintén szólva nem hiszem, hogy ilyen létezik, max valami nagyon szar dizájner drog.
2013. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Manapsag mar szinte az osszes drogot helyben allitjak elo. Olyat is lattam, hogy a csavoka egy alaskai faluban lampak alatt termesztette a fuvet.

Persze nagy tetelben hoznak be kulfoldrol is, de az igazan talalekony emberek helyben allitjak elo.

Amugy nem hallottam meg olyan drogrol, amitol zombik lesznek a felhasznalok.

Te mire gondolsz? Eloszor is tisztazzuk, mi az a zombi> fel halott es emberi agyvelovel taplalkozik? Mert akkor ilyen drog nincs.


Le van fogyva, beesett az arca, fenytelen a tekintete, el vannak rohadva a fogai, ugy nez ki mint egy zombie? mert akkor gugli kepkeresobe ird be hogy meth... de ne vacsi utan, mert visszajon a kaja...

2013. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm a hasznos válaszokat
2013. aug. 3. 02:18
 6/8 anonim válasza:
én tudom mire gondolsz, azt haitin használják, és az ottani sámánok ismerik a szer titkát, ők is készítik el. Hogyha ezt megetetik az áldozattal valóban "zombi" lesz belőle,(hollywood is innen szedte az ötletet, csak az ő filmjeikben vérengző kannibálok) vegetatív állapotba esik vissza, és folyton etetik a cuccal, megcsinálnak bármit amit mondasz nekik, gyakorlatilag a földművelésre használják őket, de nagyon lassúak a mozgásuk, meg úgy általában az egész test koordinációjuk. aki zombi lett abból már nem lesz ember, az örökké ilyen leépült állapotban megmarad.
2013. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem ő arra a drogra értette amitől az ember izomzata leválik a csontról, meg, igen olyan drog létezik de nemtudom pontosan melyik
2013. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem baj azért kösz
2013. szept. 4. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!