Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírom már ezt a meleget....

Nem bírom már ezt a meleget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fáj a fejem, izzadok, kicsit rosszul vagyok meg már az orrom is vérzett. Vezetés közben elvonja a figyelmemet de nem pihenhetek akkor amikor akarok (kamionos vagyok), a klímától fáj a fogam, feldagad az arcom meg néha a szemem. Már nem tudok mit kezdeni magammal lejjebb nem tudok vetkőzni mert csak egy alsó van rajtam :D Most csap alá dugtam a fejemet és vizes törölközőt csavartam magamra. Mit lehetne tenni, hogy elviselhetőbb legyen?

2013. júl. 27. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hűtőtáskában sok vizet magaddal viszel, néha iszol, megvizezed a törülközőt. Esetleg vegyél ilyen szóró fejes flakont, és akkor abba hideg vizet. Amikor meg tudsz állni, akkor mindenképpen állj meg a pihenőknél és hűtsd le magad. Ennél jobbat nem tudok. :) Fül mögött, nyakat, homlokot, orrot a csuklók belsőrészét mindenképpen vizezni, lábat is. Jó vezetést, elméletileg nemsokára jön egy kis hidegfront. :)
2013. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A törölközőt akartam mondani de látom bevetetted. Akkor nem tusok mit mondani. Egyél mentolos dolgokat.

Hány kg vagy amúgy?

2013. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi :) szoktam jegelni magam csak az a baj, hogy hamar kiolvadnak és felmelegszenek. Mondjuk csak a nyakamat meg a combomat szoktam hűteni. Nem is normális, hogy ilyen idő van :S


74, miért?

2013. júl. 27. 16:00
 4/8 anonim válasza:
csak kérdeztem mert a nagyobb súlyú embereknek nem tesz jótaz idő
2013. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem senkinek nem tesz jót.
2013. júl. 27. 16:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Vezess vizes pólóban és vizes zokniban. A klímát ha alacsonyra állítod és nem magadra irányítod, akkor is ennyire durván hat?
2013. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem mindig. De úgy meg alig érzek valamit.
2013. júl. 28. 00:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Kend be magad jégzselével, én ma úgy indultam el és aludni is jobban tudtam úgy. Igaz, csak egy-két óráig hat.
2013. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!