Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy mintha a...

Miért érzem úgy mintha a tüdőmbe lenne valami?

Figyelt kérdés
állandóan köhögési ingerem van, köhögök, és néha ilyen váladék jön fel. meg mély levegővételkor olyan érzés, mintha valami lenne ott.. mit tegyek??

2013. júl. 27. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Hörghurut, tüdőgyulladás, tüdőtályog, tüdőpangás: bármelyik lehet.

Orvosnak meg kellene hallgatnia a tüdődet, hogy mit hall felette.

Lázas nem vagy?

Komoly allergia vagy asztma?

2013. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Reflux? Ilyenkor nem zár rendesen a gyomorszáj és a savas tartalom visszajut a nyelőcsőbe és onnan akár a tüdőbe.

Lehet alkati dolog, hasra hízás, stressz.

Itt jellemző tünet hogy étkezés után van köhögés, de akár fekvéskor vagy előrehajláskor is jelentkezhet.

2013. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de nem ez a fulladozó köhögés, hanem mintha a slájm. vagy valami benne lenne a légutakba vagy a tüdőbe tehát (hurutos köhögés).. szinte már nem merek enni.. :$$ de egyébként nem csak evés után hanem szinte mindíg. már fáj a mellkasom a köhögéstől... nem tudom mit tegyek. egyébként lehet stressz is, mert egyben hipochonder vagyok, és pánikbeteg is!!
2013. júl. 27. 22:57
 4/10 anonim ***** válasza:
És milyen betegségeken " estél" már át?
2013. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szívinfarktus, agydaganat, agyvérzés, vakbélgyulladás, vastagbélrák, jelenleg valami tüdő vagy légúti cucc.. még nem alakult ki a teljes diagnózisom.. :D (jó tudom nem vicces)
2013. júl. 27. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon erős a szervezeted, ha ennyi mindennel megküzdött. Ez jó hír nem? Benned van még legalább 70 évnyi élet itt a Földön.
2013. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de nem!!! ezek mind hipochondriai betegségek voltak!! tehát egyik sem valós
2013. júl. 27. 23:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Értettem én ezt előtte is :)
2013. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És pláne 15 évesen.

Ezek mikor indultak, hány hónapja?

2013. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kb. fél éve
2013. júl. 27. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!