Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudod hogyan kezeld a...

Nem tudod hogyan kezeld a zsíros arcbőröd? Én segítek azon akinek szüksége van rá! Zsíros bőrre egy nagymamám által "kifejlesztett" házi praktikát szeretnék megosztani veletek!

Figyelt kérdés

Keverjetek össze 1 tojásfehérjét 2 evőkanál cukorral, egy evőkanál lisztel, egy teáskanál szódabikarbónával, egy teáskanál olívaolajjal.


Elég ragacsos "cucc" lesz ebből és elég bizarul néz ki de az tuti biztos hogy használ!!


beszámolókat várok!! :)


2013. júl. 29. 05:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Jajj és azt elfelejtettem hogy legaláb 15 percig hagyjátok rajta de akár tovább is!
2013. júl. 29. 05:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez véletlenül nem a tészta receptje? Bocs, ha tévedek, nem igazán szoktam a konyhában tevékenykedni. :D
2013. júl. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hahahaaa úgy tűnhet.. de nem nem tudom mi "sülne" ki belőle ha bedobnám a sütőbe..

Szerintem kár lenne elpocsékolni kísérletezésre szóval inkább maradjon meg arcpakolásnak!! ;)

2013. júl. 30. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!