Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol szedulök? Az energia...

Mitol szedulök? Az energia italtól vagy a taplalekiegeszitoktol a creatin tapkiegeszito aminosa? Mitol szedulok? Mostanaban sok energiaital iszok napi majdnem 1 liter a tegnap megittam 1 litret majdnem es azutan tunetek. Mitol van ez?

Figyelt kérdés
kezdtek fellepni eddig is volt. Mar tob mint 2 hete sok energiaitalt fogyasztok es ma vettem kreatint es erzem kicsit szedulok mitol lehet most?

#fellek
2013. júl. 29. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Energiaital. A creatintól nem lenne semmi.
2013. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az energiaitaltol es ezek a mellekhatasok mikor valtoznak jova mert nem szeretem ezt a fajta szedulest akkor a kreatintol nem es egyebkent 15 eves vagyok azert kerdem hogy szedheteke e kreatin vagz aminotol koszi szepen hogy akkor az energiaitaltol szedulok igaz
2013. júl. 29. 09:41
 3/8 A kérdező kommentje:

Tobbet nem iszok energiaitalt ha nem kell szinte napi minden nap megiszok 1 litert es mostanaban nem szeretem mert hasmenes szedules reszket a kezem abba hagyom es ez menyi ido allat all helyre

?

2013. júl. 29. 09:48
 4/8 anonim ***** válasza:
1-2 nap és elmùlik. Ne igyad azt a szart, vagy max egy 0,25 öset. Az miatt vagy szarul, az rengeteg. Am a creatint meg szőlőcukorral és sok folyadékkal (víz) vedd be.
2013. júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja koszi szepen ojan rosz tobbet nem iszok en nem tudom masoknak ez nem lep fel?
2013. júl. 29. 10:32
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja de meg mellegem van

Megy a hasam ? ettol van

2013. júl. 29. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:
a hasmenés simán lehet attól, az meg h meleges van attól h marhamelegvan.
2013. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja az lehet nem tudom de m1 az a fo hogy ne legyen ez a tunet fennt mert rosz kicsit javult epp egy kicsit
2013. júl. 29. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!