Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gond az hogyha energia itallal...

Gond az hogyha energia itallal leszek bátrabb? (szégyenlös lány)

Figyelt kérdés

Mármint innom kell egy energia italt, hogy feloldottabb legyek. Akkor irtó sokat beszélek, meg nevetek, éberebb vagyok valamennyire.

Nemrég fedeztem fel, hogy milyen hatása van nálam az energia italnak. Olvastam, hogy mások alkoholba menekülnek, csakhogy feloldottabb legyenek.


Az energia ital mégis jobb mint az alkohol,ugye?

Alkoholt nem szoktam fogyasztani.


18 éves lány


2011. dec. 20. 01:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egyik a szívedet teszi tönkre, a másik a májadat; válassz!
2011. dec. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na majd akkor próbáld ki az alkoholt és csudát fogsz látni, ha a "felpörgetős tízes listán" nézzük a két szert, akkor az energia ital 2/10 az alkohol 7-8/10. :)


Amúgy hülye megfogalmazás "Olvastam, hogy mások alkoholba menekülnek". Nem kell menekülni. Persze paraszt részegre se kell inni magad. Az hogy egy éjszaka buli idején (heti 1-2x) megiszol 3 vodka-narancsot vagy bármi hasonlót ennyi idősen az nem gáz.

2011. dec. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha pszichológiai fejtegetésekbe mennénk bele, akkor azt kéne mondanom, hogy baj. Ha már most szükséged van valamilyen "szerre" ahhoz, hogy lazának és felszabadultnak érezd magad, akkor az egyenes út a függőséghez. Most még csak energiaitallal csinálod, de lehet, hogy később más, ennél károsabb dolgokra lesz szükséged. Ez pillanatnyilag csak egy lelki függőség, de ha hozzászoksz ahhoz, hogy a problémáidat ilyen eszközökkel a legegyszerűbb megoldani, akkor később is hozzá fogsz nyúlni valamihez.( alkohol, drog, nyugtató, hangulatjavító) Én a te helyedben inkább másképpen próbálnám meg megoldani ezt a problémát. Annál is inkább, mivel ha egy energiaital segítséget jelent, akkor nem lehet ez olyan súlyos gond.
2011. dec. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Egyik rosszabb, mint a másik. Maradjunk ennyiben. Próbálj serkentők nélkül jól érezni magad.


29 éves fiú

2011. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Arra a kérdésedre válaszolva hogy jobb-e mint az alkohol azt mondom mindenképp, főleg mértékkel.

Arra hogy baj-e, igen baj.

2011. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tami976 ***** válasza:

Az energiaitaloknak nem is igen van ilyen hatása. Szerintem te placeboként használod.


Ilyen alkalmakkor az energiaital helyett vegyél be egy szőlőcukor tablettát. Sokkal hatásosabb ;-)

2011. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az energiaitalnak tényleg van ilyen hatása. Persze csak ha tele van koffeinnal. De én 11 évesen attól is feldobott vagyok, ha nem cseszi el valami a napomat.
2011. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem egészséges, de nem szeretek szégyenlös lenni. Azért iszom az energia italt. S idövel majd elmulik a szégyenlösség, remélem, (nem az energia italtól), s akkor majd nem kell energia italt innom. Majd idövel. ;-) köszi a válaszokat!
2011. dec. 21. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!