Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek utcára menni mindig úgy...

Félek utcára menni mindig úgy érzem, hogy engem néznek az emberek. Hova forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Már 14 éves korom óta félek utcára menni, mindig úgy érzem, hogy engem néznek az emberek . Nem szeretek sok ember közé menni. Egész nap csak a házban vagyok, nincsenek barátaim se. Szerintetek mitől alakult ki ez a fóbia ? Hogy lehet gyógyítani ?

2013. júl. 29. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Ezt te beszélted be magadnak, az emberek sietnek, mennek/jönnek, mindenki elvan a saját dolgával, nem nézik az a másikat, hogy hogy néznek ki meg, hogy milyenek. Menj el pszihologushoz. Mást nem tudok mondani. Üdv!
2013. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Egy barátom is hasonló helyzetben van amióta megtámadták az utcán. Ehhez idő kell és minden rendben lesz.
2013. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
80%

Nekem az után alakult ki ez, hogy bántottak (akik irigyek voltak rám) és olyan félénk lettem, hogy az hihetetlen, előtte volt önbizalmam, jól éreztem magam a bőrömben, de utána önbizalmam az egyenlő volt a nullával, utáltam emberek közé menni, zavart hogy sokan ott vannak egy csomóban,meg hogyha elmegyek vagy odamegyek akkor biztos engem fognak fikázni..mára már javult egy kicsit,de úgy érzem sose lesz a régi....

Próbáltam úgy hozzá állni hogy biztos nem engem néznek,meg hogy sok mindenről lehet beszélni, nem csak rólam..stb.

2013. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!