Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha depressziós vagyok, kihez...

Ha depressziós vagyok, kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
Pszihológushoz? A háziorvos ad valami beutalót? vagy hogy működik ez? kb 6 éve ezzel élek...
2012. dec. 11. 22:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
Pszichológus foglalkozik ilyenekkel , a háziorvos is oda irányítana .... 6 év ? Az azért elég sok , és ha tudod hogy az vagy mért nem mentél orvoshoz korábban ?,,
2012. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha súlyos pszichiáterhez küld mert az írhat fel gyógyszert. És 6év az sok idő. Nem is tudom hogy bírtad. Én 1éve vagyok depresziós de ha nem járnék dokihoz akkor nem bírnám.
2012. dec. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A tükörhöz, és kérdezd meg magadtól, hogy erre most mi szükség van?!

Ne akard elhitetni magaddal, hogy depressziós vagy!

Ne nézz Tv-t, ne olvass ujságot (szennylapokat).

Olvass ezoterikus, vagy személyiségfejlesztő könyveket, halgassd meg Brian Tracy Főnix szeminárium sorozatát, tüzz ki célokat, és valósitsd meg őket.


A depresszióból csak próbálnak a gyógyszergyárak hasznot húzni, és elhitetni veled hogy komoly a baj, hogy aztán egy zombit cisnáljanak belőled a nyugtatókkal.

Ha bővebben is szeretnéd érteni miért gondolom ezt, irj privit!


Gyógyulást! :)

2012. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=AtKaTbnpMlo



Halgasd meg és keress egy idegorvost

2012. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És nem hitetem el magammal, hogy az vagyok, mert már a tesóm is észre vette rajtam, azt mondta, hogy megfigyelt, és ez nem normális, ami velem történik!
2012. dec. 12. 18:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha 500 000 forintot keresnél havonta, akkor megszünne a depressziód?
2012. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor sem, mert a pénzzel sem érek sok mindent, ha szomorú vagyok,sikertelen,és meg akarok halni...
2012. dec. 12. 21:49
 8/13 anonim ***** válasza:
A pénz nem függ össze a depresszióval. Nézd meg mennyi híres gazdag sztár menekül alkoholba vagy drogproblémákkal küzd mert depressziós. Ez egy betegség, és kezelni kell mindneképpen!
2012. dec. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: Igazad van.

De sajnos csak 1 dolog miatt: Agymosás! Média, szennylapok.

Megszoktuk hogy panaszkodunk, és hogy nekünk milyen szar.


http://www.youtube.com/watch?v=7yoCO94mbvw

2012. dec. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hozzátenném, hogy a mai világban a depresszió visszavezethető a céltalanságra. Célállitás, célmegvalósitás, stb stb. ez mind kimarad az oktatásból.

Hisz számodra Te magad vagy a legfontosabb, és ha magadnak nem bizonyitasz, persze, hogy depressziós leszel. Ha nem érsz el apró sikereket, persze hogy depressziós legyel.


Nem azt mondom hogy nincs ilyen betegség: viszont a gyógyszeripar ebből olyan szépen tud jövedelmezni? Depressziós? Xanaxot neki... élőhalott. lássuk csak mennyi ember szed magyarországon ilyen termékeket? és a világon? mennyi depressziós ember van? Egész jó népbutitás.

2012. dec. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!