Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és 3-4 napja...

Krisztián02 kérdése:

15 éves vagyok és 3-4 napja csak a halálra, temetésre gondolok és állandóan sírok. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek, hogy egyszer elvesztem azokat akiket szeretek, de tudom hogy ez sajnos befog következni. Ma, megnéztem hogy megy a Lélekvándorlás hogy egy kicsit megnyugtassam magam, és ez sikerült is, Kb.2 órára, majd ismét ugyanaz a szomorúság, sírás kapott el. Láttam egy másik kérdésben ,hogy nézze meg a halál folyamatát,de én nem merem nehogy mégjobban elkeseredjek.

2013. júl. 29. 22:23
 1/3 anonim válasza:
beszélgess valakivel.
2013. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A halál az élet része! A természet folyamatosan megújul, állatok és növények milliárdjai pusztulnak el naponta. És persze születnek az újak. Ennek az ember is része... Persze nem jó, ha elveszítesz valakit, nekem pl. az imádott nagyim 90 éves és nincs túl jó bőrben. De nem tudok ellene tenni, a 90 az 90. Az élet sajnos mindenkit hozzászoktat e természetes elmúláshoz. Ha idősebb leszel, a filozófia esetleg segíthet megérteni pár dolgot...
2013. júl. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez ha jól rémlik, 12 évesen jött ki először nyáron, suli közben elmúlt, majd következő nyáron megint előjött. Szerencsére akkor volt utoljára, és már leküzdöttem a dolgot. Nem szabad, hogy ilyenekkel teljenek el a napjaid, mert csak elcsszed őket. Tudom, hogy ez önmagában nem sokat segít, de ha belegondolsz, igaz. Gondolj arra, hogy fiatal vagy, és bizonyára, mire a te időd is eljön, már másképp fogsz gondolni az egész dologra, megérsz rá; a szeretteid meg most még jól vannak, fölösleges, hogy aggódj értük. Én sokat beszélgettem szüleimmel, kineziológus segített, meg az, hogy lefoglaltam magam, elkezdtem sportolni, egy percre sem engedtem, hogy elpunnyadjak, és elkezdjen járni az agyam. 17/L
2013. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!