Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tartós betegnek számítok?

Tartós betegnek számítok?

Figyelt kérdés

Augusztus 31.éig vagyok tartós beteg a papírok szerint. 2 éve gerincfűzőt kaptam azóta vagyok jogosult az emelt családi pótlékra és a 90%os utazási kedvezményre. de már nem kell hordanom a fűzőt szóval nem leszek tartós beteg. viszont idő közben lett egy másik dolog ami megnehezíti az életem. migrénem van. októberben voltam először neurológián, azóta voltam már CT-n, MRI-n, vérvizsgált... 5 orvos vizsgált meg, végül maradtam az egyiknél. rengeteg fajta gyógyszert kipróbált rajtam, de nem h szűnt volna a fejfájás, csak rosszabb lett. a migrénre való gyógyszerek nagyon drágák, és ha megvonják az emelt családit nem tudom mi lesz velem. apám nem dolgozik, anyám meg valami 55 ezret kap egy hónapban.

novemberben 19 leszek, de még tanulok mivel 5éves gimibe járok.

kérhetem az orvost h töltse ki a tartós betegségről szóló kék papîrt? vagy ne égessem be magam?:s



2013. júl. 31. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor minősülsz tartós betegnek, ha a doki kitölti a papírt, ha nem kérdezed meg tőle, nyilván nem fogja rádtukmálni. Nem látom mit veszthetsz azzal ha megkérdezed.
2013. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!