Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akkor fogok meghalni amikor...

Akkor fogok meghalni amikor végkép nem számítok rá?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok és sok minden érdekel,az ezoterikától kezdve a tudományig. Szóval nincs semmi baj,nem vagyok beteg,jól vagyok most csak a kérdésem érdeklődő jellegű. Szóval amikor idős leszek öregkorban akkor,akkor fogok meghalni amikor nem számítok rá? Tudom, hogy az öregkori halál nagy része szívmegállás miatt következik be és elvileg fájdalommentes. Leáll a keringés,majd oxigén hiány lép fel több létfontóságú szervnél és így az agynál. Szóval először a szívmegállás után nem sokkal elvileg az ember elveszti az eszméletét. De ezek szerint ha öreg leszek és mondjuk elmúlok olyan 70 éves azután elvileg bármikor meghalhatok? Ha szerencsém van megélem a 100 évet ,de ha nem akár van esélye annak ,hogy 75-80 évesen meghalok? A válaszokat előre köszönöm.

2013. jún. 8. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden halál úgy következik be, hogy a szív megáll. Inkább töprengj el a cserebogarak halhatatlanságán.
2013. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!