Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 178 cm magas 30as nőnek...

Egy 178 cm magas 30as nőnek mennyi az ideális testsúlya?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy 75 kilóval bomba alakja legyen...vagy csak füllentett a súlyáról KÖSZI
2013. júl. 31. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a bombajó! Én ugyanennyi idősen a 173 centimmel vagyok 61 kiló, és van rajtam fölösleg (kb úgy 5 kiló)
2013. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csont és bőr az igaz, izmos szépen kidolgozott a teste.
2013. júl. 31. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Az izom nehezebb, mint a zsír.. Elképzelhető, de akkor tényleg fullos izmos alakjának kell lennie
2013. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem verekednék vele az biztos!
2013. júl. 31. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz bomba alak alatt?

Én most 180 cm-hez vagyok 61 kg, nem vagyok gebe, vékony vagyok, de most kevesebb az izom rajtam, mint régebben. Amikor hetente 3x jártam edzőterembe és szép izmos voltam, akkor volt a maximum súlyom 65 kiló körül.


Szóval az a 75 kilót akkor tudnám elhinni, ha a hölgy 0 felesleges zsírral rendelkezne és hivatásszerűen testépítene, de még akkor is soknak tűnne nekem a 75.

2013. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!