Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék rendesen járni?

Hogy tudnék rendesen járni?

Figyelt kérdés
Világ életemben külső talpélen jártam a talpam helyett, de mostanában nagyon kezd már eldurvulni. A lábujjaimnak se tesz jót, hogy rendellenesen terhelem őket, ráadásul folyton el akarok dőlni és iszonyú nevetségesen nézek ki... xD Lúdtalpas vagyok, de nem hiszem, hogy kifejezetten ettől lenne. Ha rendesen talpra próbálok állni, előre néző lábfejekkel, akkor a térdeim befelé hajlanak, tehát így egyáltalán nem tudok járni. Most már szinte egymás felé néznek a térdeim, régebben nem volt ilyen durva... Mit tehetnék? Vagy hogy járjak úgy, hogy ne veszítsem el minden második lépésnél az egyensúlyom? Valaki hallott már egyáltalán ilyenről? :D
2013. aug. 2. 03:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress fel gyógytornászt, vagy menj el a háziorvosodhoz.
2013. aug. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ilyen rendellenességgel hogy telt el úgy a gyerekkorod, hogy nem kezelték ezt. Miért nem kezelték? Van erre szűrőrendszer, és akkor a megfelleő idős korban előírják a kezelést. Valóban a háziorvosnál kell kezdeni, azután meg ortopédiai és idegrendszeri terület, és gyógytorna is lesz.
2013. aug. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt ennyire súlyos, azért nem volt kezelve. Igazából kívülről még most se nagyon látszik, ha cipő van rajtam... Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 2. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!