Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen szúró fájdalom a...

Hirtelen szúró fájdalom a fejtetőn! Mi ez?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban érzek hirtelen, szúró fájdalmat a fejem tetején, kicsit jobb oldalt, ami alig 1 másodperc, aztán maradéktalanul elmúlik, utóhatása nincsen. Eléggé zavar olykor, főleg mert inkább nyugalmi helyzetben fordul elő, valaki tudja, hogy mi lehet ez? Neten nem találok ezzel kapcsolatban semmit. :S

Mostanában nagyon sokat szorongok meg minden gyanús "tünetemre" ugrok, szóval lehet, hogy idegi alapú?


21/L



2013. aug. 2. 15:54
 1/3 anonim válasza:

Kedves sorstársam, ez valószínűleg idegi alapú, illetve a fejbőrön lévő izmok húzódásából adódik. Hónapok óta küszködök hasonló panasszal (szinte ugyanilyennel. Nekem is fejtető, jobb oldalt szúr. Olyan, mint egy villámcsapás.)

A fájdalomcsillapító segíthet.

20/L

2013. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az azért megnyugtató, hogy "csak" idegi alapon van... mostanában nagyon félek mindenfajta betegségtől xD Kicsit szét vagyok zilálva pszichésen. :"D

Köszi a választ! Jobbulást nekünk! :)

2013. aug. 2. 16:26
 3/3 anonim válasza:
Én is szoktam így érezni, de nekem nem mindig ugyanazon az oldalon jelentkezik, nagyon félek mostanában én is minden betegségtől, történt ez-az ugyanis a családban. Szintén hónapok óta küzdök vele és amikor vmi betegségről tanulok akkor rendre érzem néhány tünetét. Egyszer bementem sürgősségire is egy tünetem miatt és kiderült h semmi bajom gondolhatod h néztek rám. Azóta megszűntek már a tüneteid?
2014. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!