Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sűrűn rám jön a sírhatnék és...

Sűrűn rám jön a sírhatnék és sírok is ma is . A barátom megijedt hogy van valami baj és én sem tudom hogy miért van ez. Valami pszichés oka lehet? Vagy mi miatt van ilyen?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 23:32
 1/3 anonim válasza:
legyél a bnőiddel, nevess velük, lazulj meg ilyeek. Nincs baj ez természetes.
2013. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem hinném hogy természetes, hogy egyik pillanatról a másikra ok nélkül elkezd sírni:S nem történhetett veled valami olyan dolog, ami tudat alatt folyamatosan bánt és sírásra késztet?
2013. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem, nincs olyan.. egyik közel álló rokonom nagyon beteg és attól félek hogy meghal de akkor tudom hogy miatta sírok de nem mer mikor szó sincs róla vagy valami akkor is rám szokott jönni és kérdezte tőlem a barátom hogy miért sírok és nem tudtam neki megmondani mondtam neki hogy nem tudom én sem.. és nem értem hogy mi miatt lehet ez hogy egyszer csak elkezdek sírni a semmi miatt:o
2013. aug. 4. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!