Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jön rám mostanában...

Miért jön rám mostanában egyfolytában sírhatnék? És ha elkezdek sírni valami kis dolog miatt, akkor kijön rajtam minden, és több órát zokogok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 06:39
 1/9 poiu ***** válasza:

Ez amolyan mélabúsan gyötrő fájdalom?

Ha 12-14 L vagy, akkor a hormonokat okold, elmúlik.

Ha 20-100 közötti L v. F vagy, akkor tél van. Ha február 2. éjfélig nem csökken, akkor el kell rajta gondolkozni.

Ha kínzón fájdalmas, akkor már most érdemes rajta elgondolkodni, de nem neked, hanem egy pszichológusnak.

2011. febr. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
20éves leszek,lány vagyok.Ha arra gondolok hogy kivagyok,akkor is előjön a sírás.Az egyetem,a jövő,a suli,a család,a barátom...Mindig van valami ami bánt.
2011. febr. 23. 07:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Depreszió.
2011. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
20évesen?és ezt egyedül nem is lehet leküzdeni,csak orvosi segítséggel,igaz?
2011. febr. 23. 08:10
 5/9 poiu ***** válasza:
Inkább pszichológushoz érdemes menni, ők nem a gyógyszerrel kezdik. Amúgy nem biztos, hogy valódi (endogén) depressziód van. Előfordul, hogy kiborul a bili, aztán minden rendbejön. Tehát kérdés, hogy mélabús (de szomorú lettem ma is), vagy gyötrelmes (semmiben sem vagyok jó, mindenki átver stb.)
2011. febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha valami nem annak rendje és módja szerint történik,kiborulok.csak úgy nem leszek szomorú,alapból jókedvű vagyok,csak ha egy kis dolog rosszulesik,mostanában túl sok az is...
2011. febr. 23. 08:32
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!


Nem szedsz fogamzásgátlót? én azóta vagyok így. Elég kellemetlen sajnos. Én valószínűsítem, hogy hormonális gond, de lehet depresszió is persze, vagy sima érzékenység.

2011. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de szedek...és lazán összeszedtem most egy hüvelygombát is,gondolom a fogamzásgátló megkönnyítette a dolgot...és mit lehet tenni?váltani?
2011. febr. 23. 09:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress fel egy szakembert, aki segít kijönni ebből a gödörből. Az én dokim szerint a negatív gondolataimat "kezelni kell" mert rögzülnek.
2011. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!