Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor cseréljem ki a tampont?

Mikor cseréljem ki a tampont?

Figyelt kérdés

pár órája bentvan

viszont nem érzem,h. megtelt volna,illetve semmit sem érzek :D vagy ez a normális? csak mert ma próbáltam ki ezt először :)


2009. okt. 25. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
normál vagy mini? hanyadik napja ez a menzeszednek? ha első napok,és minit raktál be,megpróbálhatod kivenni. Egyébként akkor biztos,ha foltot hagy,tehát egy tisztasági betétet betehetsz, ezzel talán látod,hogy kb mennyi ideig legyen bent,meg hát majd kitapasztalod:)
2009. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. Az a jó,ha nem érzel semmit:D akkor jól helyezted föl:) azt nem fogod érezni,hogyha megtelik,de átlagban 3-4 óránként cserélni kell,ha nagyon vérzel,gyakrabban.
2009. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attol függ hogy mennyi szokott jönni...ha kevés vagyis eléggé minimális akkor cseréld ki 4-5 ora után ...de feltétlenül cseréld mert nem egészséges ha egésznap ki se cserélted,ne várd meg mig tele lesz..ha közepes mennyiségű akkor 2-3óránként, ha pedig sok akkor 1-másfél óra után.
2009. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ez természetes, hogy nem érzel semmit. Onnan tudod meg például, hogy mikor kell cserélni, hogy ha megpróbálod kihúzni a zsinórjánál fogva, és könnyen kijön, akkor meg van telve. Ha nem akar kicsúszni, vagy súrlódik, akkor még nincsen megtelve. A gyengébb napokon, amikor nem mindig telik meg, kb.3 óránként kell cserélni a higiénia miatt, amúgy a vérzés erősségétől változó időközönként.
2009. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat :)

normál méretű.ez van a papírjára írva :)

és ez a menzesz második napja,de nekem mindig máshogy van :S szóval van,amikor nagyon megvan,most nincs annyira,tegnap betétet használtam és nem kellett nagyon sokszor cserélnem.Viszont este átáztam és elegem lett,így hát kipróbáltam a tampont és ezerszer jobb :) :P

2009. okt. 25. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:

hátigen, ezerszer jobb.

az a normális amúgy ha nemérzel semmit :D

amikor megtelt, azt észrefogod venni, mert olyan hamar azért nemfogsz átázni, először aztfogod látni h a madzag már nem kék, hanem kezd pirosodni a vértől. ha ilyet látsz, itt az idő kicserélni.

2009. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:) na már kicseréltem és szépen meg volt duzzadva :D máskor kicsit hamarébb veszem ki :)

és köszönöm

2009. okt. 25. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!