Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami trükk arra, hogy...

Van valami trükk arra, hogy nőjenek a melleim? ( csak értelmes, udvarias válaszokat, pls. )

Figyelt kérdés

Most 23 éves vagyok, kb. 166 cm magas, 59 kg. 75B melltartót hordok, a testalkatomhoz képest aránytalanul kicsi mellel. Van valami ötletetek, hogy hogyan lehetne nagyobb?


Tudom, hogy nem várhatok csodát, nincsen szuperkrém meg tabletta rá, de azért reménykedem, hátha van valamilyen természetes megoldásotok. Plasztikai műtét kizárva. Ötletek?



2013. aug. 4. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Masszírozd körbe, s közben dúdold a a "Kerekecske, gombocska..." dalt!

Én tudom végig! ;)

2013. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak masszázs technikák, amik segíthetnek. Keress rá a neten.
2013. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen módszer. A B kosár teljesen normális, bár nem nagy.

Vígasz: ha terhes leszel, azonnal nőni kezd, már 1-2 múlva. (De nem lehet tudni, hogy ha vége a szoptatásnak, marad-e a mérete vagy visszanyeri az eredeti méretét, némi lógással tarkítva...)

2013. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
ui: én nem kenegetném és nem masszíroznám (ki tudja, milyen elváltozást okoz, ha érted, mire célzok)
2013. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked már csak akkor fog nőni a melled, ha teherbe esel és/vagy meghízol. Más természetes megoldás nincs. Amúgy szerintem a 75B nem kicsi a méreteidhez képest, egyébként is a kisebb mell sokkal esztétikusabb, mint a nagy, bár attól függ, milyen a stílusod, mentalitásod, stb.. (20L)
2013. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs rá mód, de ne parázz fogadd el magad és akkor mások is elfogadnak:) ilyenkor hidd el az embernek a viselkedésére is kiül ha nem elégedett magával ezen változtass és minden ok lesz:D a 75B amúgy is normális (és remélem nem hiszed azt hogy ezzel csak téged akarlak vigasztalni, de: nekem speciel nem is jönnek be a nagymellű lányok;))
2013. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
A mellméret genetikai adottság! Hízással van esély a növelésére, de mással nem. Egyébként nem a melleid tesznek értékessé!
2013. aug. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!