Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami értelmes, jó trükk...

Valami értelmes, jó trükk körömrágás ellen?

Figyelt kérdés

A buta komnenteket hanyagoljuk, amennyiben lehetséges, azokkal nem fogok foglalkozni.

Régen kisebb koromban volt egy rossz szokásom a körömrágás, de sikerült akaraterővel leszoknom róla, mert szerettem volna szép, ápolt, festett körmöket. Most 27 éves vagyok, elég sok az idegeskedni való az életemben, van egy 8 hónapos lányom, nehézkes anyagi helyzet stb. Úgy egy éve rágom megint mindkét kezemen csak a nagy és mutatóujjam körmét. Próbáltam már leállni megint, de nem is veszem észre, hogy elkezdem piszkálni, így egyszerűen nem megy. Van valami jó ötlet arra, hogy mi lenne a megoldás?


2011. dec. 12. 16:39
 1/8 anonim válasza:
29%
Dörzsöld be csípős paprikával :D
2011. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rágógumi, vagy gyógyszertárban kapható valami rossz ízű lötyi, amit a körömre kell kenni, csak az a gond, hogy a stressz miatt van, tehát ha leszoksz a körömrágásról, akkor kijön valami másban, tudom nehéz, sokszor lehetetlen, de a problémádat kellene megoldani, vagy elfogadni.
2011. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igen! Én is ezt csináltam és bevált!
2011. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam le a körömrágásról mikor mindig teljesen tövig le volt reszelve az összes körmöm. Ha nincs mit lerágni kell találnod valami más elfoglaltságot helyette egyszerűen.
2011. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az anyagi nehézségek még egy ideig biztosan nem oldódnak meg, csak szép fokozatosan, a babácska pedig nem zárható ki az életből. Azért persze igyekszem, de a rágó is jó ötlet lehet, bár nálam sokszor az a gond, hogy nem csak rágom, hanem piszkálom, kaparom is, ami ellen semmi keserű, vagy pirospaprika nem jó. Utóbbiak a leányzó miatt se.
2011. dec. 12. 17:00
 6/8 anonim válasza:
Én a rossz ízű lötyi sem zavart. Csak az elhatározás,meg egy idő után annyira lerágtam,h fájt ,mint a fene.:S Én nem rágom már,le úgy szoktattam le magamat,h szépen kilakkoztam és elhatároztam,h gyönyörű lesz lassan 3 éve nem rágom :)
2011. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem
2011. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát én miután leszoktam órla elkezdtem tekergetni a hajam, rohadt ronda volt :(((:@@@ szal nehéz lesz :/
2011. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!