Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 /f Szinte minden nap...

17 /f Szinte minden nap vérzik az orrom van hogy naponta többször is és teljesen hirtelen tör rám és nem tudom mi lehet az oka. valakinek valami ötlete vagy tapasztalata?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 23:17
 1/7 tetris ***** válasza:
Mindkét fiammal ugyanez volt, amikor nagykamaszok voltak. Elmúlt saját magától, már egyiknek se vérzik az orra, pedig előtte nekik is elindult az orruk vére minden ok nélkül.
2013. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj fül és orr gégészetre..asszem ez a neve. Velem is ez volt, nekem nagyon durván vérzett, ott megvizsgáltak, és kaptam rá gyógyszert.
2013. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Okok: -magasvérnyomás

- az orrnyálkahártyában futó vénák tágulata

- alvadási zavar, haematológiai betegség

Háziorvosodat keresd fel első körben.

2013. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as jól írta, és még máj- és vesebetegség jele is lehet. Mindenképpen kivizsgálást igényel.
2013. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És szerintem is háziorvoshoz menj, majd ő tovább küld.

SZakrendelésen az adott területre összpontosítanak, de más is lehet, ezért jó, ha általános orvoshoz mész, és van laboreredmény.

2013. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ő elküld vérvételre és ha úgy látja, gégészetre is, lehet, hogy csak egy érrel van gond az orrodban, fiamnak is volt ilyen egy időben, neki Rutascorbint írtak fel, és ki kellett volna égeti egy eret az orrában, de arra nem ment el, így mostanában is eléggé orrvérzős, de már nem olyan erősen.
2013. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nem hittem volna hogy ez ennyire komoly .__.

Köszi a jó tanácsokat mindenképp elmegyek orvoshoz meg vérvételre minél hamarabb és még egyszer köszi mindenkinek !

2013. aug. 5. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!