Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy fejtetűm van,...

Lehet hogy fejtetűm van, minden nap találok egy- kettő kisbogarat. A hajszálaimon is vannak lárvák, de Elszórtan. És nem tudom tetű írtózzam e? hajvágás nélkül nem fog menni, majdnem fenékig érő hajam van. Lehetséges, hogy hajvágás nélkül megússzam?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár az van akár nem ez nem normális, hogy bogarak lárvák vannak a hajadba, menj el védőnőhöz vagy orvoshoz és ő tudni fogja milyen sampon kell neked! De már reggel menj lehetőleg! :/
2013. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Meglehet oldani hajvágás nélkül is, nekem derékig érő dús hajam volt és meg is maradt.De vigyázz hogy milyen szert használsz nehogy kipirosodjon a fejbőröd,elég kellemetlen, meg ha lehet akkor ne nagyon kapard mert akkor a szer nagyobb eséllyel csípi ki.És lehetőleg olyan ellenszer legyen ami a tojásokat is megsemmisíti mert amúgy külön erre való fésűvel kell a hajtövekről lehúzni a tojásokat és szétpattintani.Sok sikert!
2013. aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nix, ehhez a fésűt is csomagolták-

Gyógyszertárban lehet kapni.

2013. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mint kiderült h fejteüm van ,de érdekes mert más a környetetemben nem lett olyan és már egy ideje ilyen volt a hajam :S, és pedex -el irtottam le ..de még van pár serke :/
2013. aug. 6. 13:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitok :)
2013. aug. 6. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!