Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon rossz, mit csináljak?

Nagyon rossz, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egyetemet most fejeztem volna be ebben a félévben de nem tettem én sem tudom miért pedig nem volt rossz az átlagom, csak befeküdtem az ágyba és 3 hétig nem mozdultam ki. elkezdtem pszichológushoz is járni, meg most olvastam egy feng shui könyvet és elkezdtem kirámolni a házból minden szemetet. előtte is rendben tartottam mindent csak most hogy átláthatóbb legyen ami felesleges azt elajándékoztam vagy kidobtam, és miközben rendeztem a dolgokat a gondolkodásom is kezdett valamennyire megtisztulni de most megint rossz,. Ma akartam újrakezdeni a dolgokat (új hold is van :d), de tegnap lenyírtam a dzsumbujt a kertben, de valami baj van velem, anyának nem tetszett, ma reggel is jön be nem néztem még rá csak mondtam valamit, oda nézek és látom hogy mérgesen néz mondom miaz, erre kihívott hogy megmutassa hogy lássam mert úgylátja hogy nem értem, hogy nagyon ronda lett szerinte a kert mert neki az tetszik ha "dzsungeles" . haverom szerint így jobb de nemtudom az mennyire reális mert ő elég részrehajló felém, már egy hete ezzel b***om az időt h mindent takarítok, azt hittem hogy jobb lesz de csak elb***ok mindent csak hitegettem magam hogy majd ettől jobb lesz, de miután ma reggel is ez történt valamiért olyan ideges lettem elkezdtem magamat veri (egyébkén már egy ideje átlagosan 4,5 órát alszok nem tudom miért olyan mintha nem kéne aludnom) és megint olyan rossz mint mikor 3 hétig feküdtem, ez a poklok pokla legszívesebben megszűnnék és semmitől sem jobb, és spontán sírógörcsök jönnek rám. Valakivel volt már ilyen? mit csináljak nem bírom ezt, pedig ma fejeztem volna be de mégis megint rossz , sose leszek már jó.

2013. aug. 6. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és 22 éves szánalomgép lány vagyok
2013. aug. 6. 19:14
 2/3 A kérdező kommentje:
segítsetek nagyon rossz, idegrohamot fogok kapni, senki sem bír felfogni
2013. aug. 6. 20:00
 3/3 Blackmetalmate666 válasza:
"Idegrohamot fogok kapni" nem csak fogsz, de már meg is kaptad.
2013. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!