Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A környezet ill. földrajzi...

A környezet ill. földrajzi változás mennyire okozhat problémákat rossz fogak terén?

Figyelt kérdés

Rosszak a fogaim, meg kellene csináltatni, de még a dokik egyenlőre nem akarnak húzni...ez most hosszú, h miért, viszont én meg kaptam egy munka ajánlatot Francia ország déli részére...és most nem tudom, h merjek-e így neki indulni, vagy se.

Egy csomó ismerősöm azt mondja, h hát a környezet változás miatt lehet, h megbosszulják a fogaim, és eléggé fájni fognak, viszont a fogorvosok azt mondták, h bár gócosak, de nem okoznak komolyabb problémát.

Most akkor mit csináljak szerintetek? Próbáljam elhalasztani a munka ajánlatot és kivárni itthon azt, amíg kihúzzák őket végre, vagy az még nem akkora környezet változás, és majd vissza jövök, h ha már húzhatnak végre?



2013. júl. 24. 16:43
 1/1 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném azt azzal, h végül is nem azt várom, h helyettem döntsétek el, csak arra lennék kivi, h mire számíthatok, tehát pl., h valóban nagy esély van-e rá, h kinn már gondot okoznak-e? Az azért eléggé ciki lenne, h mindjárt az első hetekbe emiatt lerobbannék! :(
2013. júl. 24. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!