Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Hogyan tudnám fejleszteni a fájdalomtűrő képességemet?

Figyelt kérdés
Fizikai fájdalomra gondolok.

2013. aug. 7. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, csak úgy, ha kínzod magad. Idővel hozzá fogsz szokni.
2013. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy csak olyan van, hogy ha korbáccsal, vered a hátad, akkor egy idő után nem lesz olyan érzékeny, vagy ha valakit sokat elfenekeltek, hozzászokott. De tudok olyat is, hogy minden nap megszúrkálta magát tűvel. (sterillel) pontosabban mire gondolnál? Mert fejfájást pl nem lehet, de van amit igen.
2013. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pl. ha ütnek akkor nem fáj
2013. aug. 22. 09:37
 4/5 anonim válasza:
Ezt nagyjából csak úgy, hogy keresel egy valakit, aki minden nap jól elver tetőtől talpig, és egy idő után érezni fogod, hogy hát amikor először gyomorszájba húzott a könny kicsordult a szemedből, utána meg már szinte azonnal állsz is fel. Csak ez nem egy egyszerű dolog, könnyen üthet olyat is, amibe belehalhatsz. Úgyhogy ha rám hallgatsz, deréktól felfele csak óvatosan, aztán az, hogy a segged véresre verik, a talpad kékre-zöldre, már akkora egészségkárosodást nem okoz, mint egy tüdő bevérzés.
2013. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem, érdemes edzeni az izom jobban felfogják az ütéseket és ezzel fejlődik a kitartásod és lessz önbizalmad egy idő után ami boldogsággal jár aminek következtében endorfint termel a szervezetet és ez csökkenti a fájdalom érzeted (16 éves vagyok és 80 hasütést bírok, soha életemben nem tudtak megverni pedig probáltak...) és nézd mindennek a jó oldalát!
2016. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!