Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi számít sűrű orrvérzésnek?

Mi számít sűrű orrvérzésnek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2-3 hónapban kábé négyszer vérzett az orrom. Oké, így nem tűnik soknak, de megkérdezem azért, mert az előbb is elindult, és olyan erővel, hogy tényleg megijedtem. És egyszerre mind a kettőből........ Ugye ez nem jelent semmi rosszat? Még sose vérzett egyszerre a két lyuk. Mindenfajta előzetes nélkül kibuggyant a vér... Kicsit aggódom. Túrni nem szoktam.
2013. aug. 10. 10:29
 1/3 anonim válasza:
Az még nem sok.Gyerekkorom óta gyakran vérzik az orom.VAN olyan időszak,hogy naponta többször is.Ha kólát iszom,vagy szénsavas italokat,vagy ,ha aszpirint veszek be biztosan vérzik. c vitamint szedhetsz,van egy gyógyszer,Ascorutin,tulajdonképpen ez is c vitamin és rutin.Nagyon jó erre.
2013. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez ijesztően hangzik... Voltál ezzel orvosnál?
2013. aug. 10. 11:11
 3/3 anonim válasza:
Tegnap 3x vérzett, 9-én még érégetésen is voltam hajnali 3-kor. Két lyukból is folyt, aztán a számba is belefolyt mert rosszul állt a fejem. Két lyukból azért folyik, mert az eredeti vérzőshöz közel teszed a zsepit, ez feltelítődik és átfolyik a másikba. Az alsó porcos orrsövényt kell összeszorítani, ez segített nekem is. Vannak speckó orrsprayk meg ilyenek orrvérzésre. 13/L
2013. aug. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!