Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Soknak számít? Akkor is ha...

Soknak számít? Akkor is ha esetleg csak a csontom miatt magas a testsúlyom?

Figyelt kérdés
175 cm vagyok és kb. 80 kg. És ezt akárkinek elmondom, nem hiszi el. Anyukámtól örököltem hogy a csontom nagyon nehéz és erős, ezt tapasztaltam is mert már óriásiakat is estem, mégse tört el még soha semmim. A combom pedig tényleg vastag, de közben olyan kemény mint a beton. Ezektől lehet ilyen magas a testúlyom? Nem mondom, nem vagyok vékony. (Egyáltalán nem) de szerintem ideálisnak nézek ki. az más, hogy mit muatat a mérleg..
2013. aug. 4. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
nem a súlyt kell nézni, mert attól függően hogy mennyi izom/zsír van rajtad, meg a csontjaid súlya ahogy mondod lehetsz pl. 50 kg-san is hájas ha izomtalan vagy, viszont lehetsz 60 kg-san izmosan vékony is. De azért egy 5 kg biztos van rajtad gondolom, ha magad is mondod hogy nem vagy vékony:)
2013. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!