Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos a bőröm. Mit...

Pattanásos a bőröm. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és kb 1 éve nagyon pattanásos az arcom és a hátam. Tudom hogy ilyen tini kori "betegség" de nekem 100x csúnyább mint a velem egy korúaknak. Sőt nekik nem is nagyon van pattanásuk. Nekem pedig annál inkább :( Használtam cean&clear arctisztító tonikot, attól csak rosszabb lett. Kozmetikusnál is voltam egy párszor, utána néhány napig szebb volt, de semmi maradandó javulást nem láttam. Ilcsi fekete szappant is használtam, de nem ér semmit! Most rendeltem egy Manna ében arctisztító szappant. Arról van valami véleményetek?? Vagy valami házi HATÁSOS gyógymód? Minden érdekelne! :) Várom válaszotokat !

2013. aug. 11. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Teafaolajas tonik meg krémek( abból mondjuk neked nem szabad sokat, mert eleve zsíros a bőröd) nagyon jók rá. Furcsa, hogy nem használt a fekete szappan..pedig az általában jó szokott lenni. Amúgy van egy zynerit nevű oldat..patikában kapható de csak ha az orvos felírja az nagyon jó :) ilyen még a duac nevű krém ez is csak vényre kapható ( duacot csak télen szabad használni)
2013. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok..tonikot használhatod..krémet kell ritkábban. Amúgy ezek body shopos termékek nekem nagyon beváltak :)
2013. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. aug. 11. 23:09
 4/5 anonim válasza:
Egyik ismerősöm ilyen problémával ment el a bőrgyógyászatra, írtak fel neki egy gyógyszert, amit csak télen szedhetett, azóta semmi :)
2013. aug. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ajánlom ami nekem segített. Naponta iszok 2 csésze frissen főzött kamillateát. Illetve este teavál megmosom az arcom, miután arctisztítóval már lemostam a szennyeződést. Nem 1-2 napos folyamat az biztos, de mivel gyulladáscsökkentő a tea nekem nem jöttek ki utána nagy duzzadt vörös fájó pattanásaim. Illetve még egy fonotos tipp, ami nekem nehéz volt, hogy ne piszkáld a pattanásokat. Aminek fehér a vége és fáj azt esetleg ki lehet nyomni, de a többihz ne nyúlj semmiképp.
2013. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!