Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi segíthet még...

Szerintetek mi segíthet még rajtam? (iszonyatos nyaki fájdalom)

Figyelt kérdés
Ma reggel amikor felkeltem még semmi bajom nem volt. Beértem a munkahelyre, és kicsit megmozgattam a nyakam, ami után egyre erősödő fájdalmam lépett fel. Volt már nyakfájásom, de ez annál sokkal rosszabb...ha kicsit is kimozdul a nyakam jobb oldalra borzasztó fájdalom sugárzik a fejembe és megmozdulni se tudok. Már bevettem délután két diclofenac tablettát, később egy cataflamot, és semmit nem segített(lóbalzsammal is kenem). Próbáltam a hideg-meleg váltakozó hatását, az óvatos tornáztatást...semmi. Holnap reggel megyek dokihoz, de a nagy kérdés mégis az, hogy hogy fogom kibírni az éjszakát? Nem tudok lefeküdni a fájdalom miatt, és félek, hogy ha elalszok, akkor véletlenül elfordulok balra és végem.
2013. aug. 12. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tört el valami?

Majd a röntgen megmutatja.

De lehet, csak rándulás.

Rheumatolóushoz menj vagy sebészetre

(ott csinálnak rtg-t)

2013. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Házidokihoz mész?

Egyébként ha valami eltört, akkor mindenképp nyakmerevítőt célszerű használni.-

2013. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Háziorvoshoz megyek, biztosan beutal majd valahova...venni akartam nyakmerevítőt, de már nem volt nyitva a bolt. Az lesz, hogy megpróbálok nem elaludni, meg jegelem tovább. :(
2013. aug. 12. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!