Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ahogy növök...

Bibi12 kérdése:

Lehetséges, hogy ahogy növök a csontjaim is egyre nehezebbek lesznek?

Figyelt kérdés
13/L vagyok és most 83 kg.Zavart a súlyom ezért elkeztem sportolni(ekkor voltam 84,5 kiló), úgy, hogy közben nem álltam mérlegre, hanem csak a tükörben néztem, hogy hogy alakulok. Most már sikerült kifogynom szinte mindegyik nadrágomból, és rááltam a mérlegre, hogy lássam mennyit fogytam és csak másfél kilóval kevesebbet mutatott. Megkérdeztem néhány ismerősömet, hogy szerintük milyen nehéznek nézek ki és azt mondták, hogy max 60-65 lehtek. Lehetséges, hogy a csontjaim nehezebbek az átlagnál, vagy valami más problémám lehet?
2013. aug. 13. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csináltad, csak így tovább! A Te korodban nem csak a kilókat kell nézni, mert még növésben vagy, szóval ha nőttél mondjuk két centit és fogytál másfél kilót az négy és fél kiló fogyásnak számít. És akkor még nem vettem figyelembe azt, hogy sportolsz, tehát a nadrág szerint, azaz zsírpárnából még ennél is többet fogytál.

Nem kell kapkodni. Havi egy -két kiló fogyás az amit egynői testtől elvárható úgy, hogy egészségesnek számítson a fogyása.

Ügyes vagy!

2013. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 16. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!