Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy Asperger...

Elképzelhető hogy Asperger szindrómás vagy autista lennék?

Figyelt kérdés
5 éves koromban tanultam meg beszélni. Kevés barátom van, és keveset beszélek. Gyakran nem nézek mások szemébe. Szeretek egyedül lenni. Magamba nem merek kimozdulni a házból. Minden osztályba kiközösítetek ahova jártam. Az emberekkel nehezen létesítek kapcsolatot, nem nagyon szeretek beszélni senkivel sem. Még párkapcsolatom se nagyon volt. L/20

2013. aug. 13. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Ezt most úgy mondod, mintha baj lenne...
2013. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért szerinted ez nem baj? Idióta.
2013. aug. 13. 11:08
 3/16 anonim ***** válasza:
4%

Dehogy vagy! Csak nehezen létesítesz kapcsolatot, esetleg kevés az önbizalmad! Más gyereknél is van, hogy későn tanul meg beszélni, ez nem hónaphoz, évhez kötött időpont.

Ettől még nem vagy kevesebb, mint az "átlag".

Legyél lazább, pozitívabb. Az emberek nem szeretik a mindig

szomorú, vigasztalásra szorulókat.

Mosolyogj! Hallgass meg másokat. Nem is hiszed, ha érdeklődve figyelsz másokra, Téged is megértenek.

Az élet szép, az élet minden! Lásd meg a kicsi szépet is, mert az is szépség. Ne menekülj önsajnálatba, képzelt betegségekbe, az csak negatív irányba visz.

Nem hiszek semmilyen csodában. Csak magamban, de azt sem mindig. Dolgozni kell érte, de megéri!

2013. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Végre egy hasznos válasz. Köszi!
2013. aug. 13. 12:26
 5/16 anonim ***** válasza:
7%

Írhatsz bármikor, ha úgy érzed, falak vesznek körül.

Segítek lerombolni, ha tudok!

2013. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a szüleim sokszor mondják hogy nem úgy viselkedem mint egy 20 éves ezt pl. arra is értik hogy szeretek számítógépes játékokkal játszani.
2013. aug. 13. 12:48
 7/16 anonim ***** válasza:
9%

A számítógépes játékok elveszik Tőled az emberi kapcsolatokat. Szerintem sem normális egy ilyen idős lánynál. Keress élő barátokat! Akkor kialakulnak a kommunikációs képességeid, amit a játékokkal nem fogsz tudni kialakítani, sőt, rombolja a személyiségedet.

Felejtsd el a gépes játszást, menj emberek közzé!

2013. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De nem állandóan játszok velük, csak nagyon ritkán. Ők ezt arra értik gyerekesen viselkedem. Van 2 barátom akikkel néha szoktam találkozni. De mégis kevésnek és másnak érzem magam a többi ember mellett. A családommal nem sokat szoktam beszélni mert ha máris mondok valamit az hülyeség. Hogy ha megyek velük valahova mindig leszólítanak hogy viselkedem.
2013. aug. 13. 13:18
 9/16 A kérdező kommentje:
Nos ennyi információból is azt szűröd le hogy nem vagyok az mármint autista?
2013. aug. 13. 13:19
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy autista. Önbizalom hiányos, antiszociális, az igen. De autista, az nem.

Ezeken tudsz változtatni, ha akarsz. Hogy nem vagy társasági ember, hát, Istenem, sokan nem vagyunk.

Szüleiddel pedig legyél határozott, kedves, de erős egyéniség, aki tudja, hogy mit akar.

2013. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!