Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális az hogy az egyik...

Normális az hogy az egyik percben nagyon boldog vagyok én vagyok a világ közepe a másikban pedig utálom mindent?

Figyelt kérdés
14/l

2013. aug. 14. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen agytumorod van,sajnálom de maximum egy éved van hátra,élvezd ki ahelyett hogy baromságokat írsz ki ide.
2013. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
néha velem is előfordul.de szerintem semmi extra.
2013. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ariana-girl válasza:
ez teljesen normális.kamaszkor :) velem is szokott ilyen lenni..és agytumor első válaszoló???? most komoly :D
2013. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért, ha ez ok nélkül történik, és sokszor, akkor annyira már nem normális. Szakember segítsége nélkül ne gondolkodj betegségeken, ha frusztrál (márpedig tutira zavar, nem írtad volna ki), mindenképpen keress fel egyet. Én pl Bordeline-os vagyok, hasonló, de összetettebb, sokáig tettem magasról rá, meg elfolytottam magamban az érzéseket, 21 évesen döbbentem rá... Hangsúlyozom, egyedül ne építs fel diagnózist, beszélj a szüleiddel, vagy ehhez értő emberrel, akár a suli pszichológusával is!
2013. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!