Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kicsöppentek guttalaxból...

Ha kicsöppentek guttalaxból 20 ceppet egy pohárba és megiszom a felét majd este a másikat a másikban megmarad vagy elpárolog addigra belőle?

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Annak az esélye hogy te este ne érj rá 10 csepp guttalaxot ki cseppenteni szerintem minimális.Úgy hogy miért kellene reggel az esti adagot is megcsinálni? Szerintem inkább azért kérdezted mert unatkozol.Én is csak ezért válaszoltam erre a lehetetlen kérdésre.De ha tényleg ennyire szűk az időbeosztásod megcsinálhatod egy hónapra előre kis üvegekbe mindbe 10 csepp guttalax és beteszed a hűtőbe.Persze az üvegek zárhatóak legyenek nehogy elpárologjanak.Ha esetleg még kevesebb időd van bekeverhetsz egy évi adagot is persze ekkor már kérj szakértői tanácsot hogy hogyan lehetne tartósítani hogy eláljon sokáig.Én is szoktam néha bevenni de nekem 10 cseppet kimérni 18 másodpercnél tovább nem tart így eddig még nem jutott eszembe hogy előre keverjek adagokat.Egyébként konzultálnod kellene a gyártóval hogy előre bekevert adagokat is gyártsanak kis üvegekben olyanok számára akinek nincs idelye csepegtetni.Ebben a felgyorsult világban biztosan oriási kereslet volna rá.
2013. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy kicsit lusta vagyok szal minek kikeverni 2x az adagot mikor 1x is megtehetem nem?
2013. márc. 16. 08:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha lusta vagy ne vegyél be guttalaxot mert ha lusta leszel wc-re menni kegyetlenül bef.s.l.
2013. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!