Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a marihuana...

Mért van az hogy a marihuana illegális magyarországon, de a herbál (biofű) az nem?

Figyelt kérdés
Itt a városunkban lehet kapni herbált egyszerűen könnyedén boltból.De mégis már jópáran belehaltak mivel bizonytalan a HTC százalék az anyagban.Én füvezek de régen herbáloztam is és valami szörnyű mintha valami agyatlan szombi lennék.A fű az jó volt eddig bongból is és jointból is.
2013. aug. 14. 21:46
 1/4 anonim válasza:
A herbálba tudtommal nincs thc.
2013. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is irtam hogy lenne benne thc
2013. aug. 25. 23:57
 3/4 anonim válasza:
igen, de ez a lényege. a herbál nem mutatható ki a vérben, tehát ha herbáloztál is, nem tudják rádbizonyítani, maximum akkor, ha mondjuk megtalálják a zsebedbe a cuccot. Szóval szerintem azért nem foglalkoznak vele, mert nem tudnak mit csinálni.
2013. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a herbál is illegális, de mivel szintetikus anyag, ezért amint betiltják, változtatnak egy minimálisat az összetételén, ezért máris nem lesz illegális, mert már nem az, amit előtte betiltottak.
2013. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!