Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak kíváncsiság. Hogy lehet...

Csak kíváncsiság. Hogy lehet az, hogy amikor kisebb voltam barna hajam volt, most meg szőke?

Figyelt kérdés

Olyan 9-10 éves koromig tök barna volt a hajam, most meg szőke. Nem az a világos típus, de már szőkének vagyok nevezhető, bár a tövében még mindig barna... De miért változott meg időközben a hajszínem?

F


2013. aug. 15. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
tinikorban változhat. még be is göndörödhetett volna akár.ez változik.
2013. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokaknak változik a hajszíne, bár úgy veszem észre, hogy a sötétülés gyakoribb, tejfölszőkéből is lehet sötétbarna :) Van, akinek még a szemszíne is megváltozik.
2013. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én olyanról is hallottam,hogy fakul a nagy UVsugárzás (olajlobbi,autólobbi hatása,ózonkilyukasztás,fakivágató maffiaönkormányzatok miattvan ekkora uv sugárzás meg bőrrákveszély,napszúrások),sőt hallottam olyanról is,hogy valaki ilyen NYÁKMARATÓ (nyák=nyomtatott áramköri lap)munkahelyen dolgozott és "jó"magyar szokás szerint nem adtak neki munkavédelmi védősapkát stb (2007ben a kínai/tajvani konkurrencia miatt megszűnt +abban az évtizedben a beszállítói 2db kénsav-sósavkiömléses balesetet okoztak Szfváron,de az is lehet hogy az egyik a galván cégé volt,nem a circuits-é),és a sötétbarna/fekete haja kiszőkült.Szólt,hogy munkavédelem stb,hol a sapka,akkor meg "jaj hát máshol is van iylen,el lehet menni",amikor évek óta ott volt az illető.Azt mondta,oké ez már betelt a pohár téma,lelép,akkor meg jött az "ibmszfvár osztályvezetőmanager"es habduma,mint feltett lemez,hogy "jaj hát ilyen jó szakembert nem hagyhatunk elmenni,nesze itt a munkavédelmi cucc" (ami törvényadta jog és járnia kell),de addigra sezgény illető már kiszőkült és kora ellenére már az őszülés felé is tartott.


Ha ezt is kimoderálják,akkor nem törekednek az objektív,valósághű tájékoztatásra,ugyanis vannak más nézőpontok is a Budapest-Nagykörút-in belülin kívül is vidéken az országban.

2014. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!