Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leestem a létráról, előfordulh...

Leestem a létráról, előfordulhat hogy megrepedt a csontom?

Figyelt kérdés
3 hete leestem a létráról (nem emlékszem már rá hogy pontosan milyen magasról) és pont fenékre estem. 2 napig annyira fájt, hogy alig tudtam ülni, és még mindig nem múlt el csak enyhült. Már nem fáj, de van, hogy mikor ülök elkezd fájni megint és máshogy kell ülnöm ahhoz, hogy ne legyen kényelmetlen. Abban biztos vagyok, hogy nem tört el semmim, csak nem értem mitől fáj még mindig.

2013. aug. 17. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát lehet zúzódott " csak".

Ha van biztosításod, úgy értem van fizetve a TB utánad, akkor a helyedben inkább elmennék dokihoz, hogy megröggenezzék... Az ilyen sérüléseket ilyenkor tudják helyrehozni/javítani, később, ha valami rosszul forr össze (még a zúzódás is), akkor már komolyabb műtétek kellenek, ha fáj is és ugye kell. Persze, ha mázlid van akkor nem fog fájni.

Úg ytudom frontokkor és időjárás változásokkor szoktak ezek a pontok évek múltán fájni...

2013. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mennyi idő kb mire ilyesmi összeforr? 3 hét után még nem késő megröntgeneztetni?
2013. aug. 17. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!