Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért köhögök gyakran?

Miért köhögök gyakran?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy szinte minden nap köhögök.De nem sokat,köhögök egy nap egyszer vagy kétszeri alkalommal és ennyi.

Tudtommal nincs semmi betegségem.Tudok normálisan nyelni,a torkom se fáj.

Az is érdekes,hogy itthon többször köhögtem,egyszer egy magántanáromnál egyszer jött rám (akkor se nagyon) és egyszer a piacon.

De mikor Olaszországban voltam 5 napig egyáltalán nem köhögtem,olyan jól éreztem magam minden téren.

Budapesten is voltam pár napot,de nem emlékszek hogy ott lett volna ilyen problémám mint itthon.

Itthon meg köhögtem már a szobámban,a konyhában,az ebédlőben,a fürdőszobában.

De ezen kívül nincs más bajom tudtommal.

És nem is hiányzik egyáltalán hogy legyen.


16 éves vagyok,ha számít.


2013. aug. 17. 23:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyszer az utcán is köhögtem egyet,az ott lévő ismerősömnek meg is jegyeztem hogy nem tudom mi a fene az egész.

Ő arra tippelt hogy talán allergia,de ettől többet nem tudott mondani.

2013. aug. 17. 23:08
 2/5 A kérdező kommentje:
És amúgy nem dohányzok soha!
2013. aug. 17. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Atkás lehet az szobád vagy valami parazita megtelepedhetett. Valamilyen allergia lesz ez... kikéne fertőtleníteni a szobád.
2013. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor az allergiának megpróbálok utánajárni,talán vizsgálatra is elmennék.Csak hogy biztosra menjek.

Az orromat amúgy nem szoktam gyakran.Most nyáron ritkábban.És ennek a fele nem otthon történik.

2013. aug. 17. 23:16
 5/5 A kérdező kommentje:
nem szoktam *fújni
2013. aug. 17. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!