Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a nagy lábujjamo...

Mit tegyek ha a nagy lábujjamon benőtt a körmöm, nagyon csúnya és orvoshoz, meg semmihez nem akarok menni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen nekem is sokszor benőtt, még be is dagadt időnként mire észrevettem (nálunk sajnos mindenkinek ilyenek a körmei). Óvatosan kisollóval le kell vágni és utána kifertőtleníteni.
2013. aug. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt régen.Halogattam,hogy majd megyek orvoshoz,de végül otthon megoldottam.Kiáztattam,hogy jó puha legyen,óvatosan nekiálltam kisollóval,aztán fertőtlenítettem.Azóta nagyon odafigyelek,hál isten nem tért vissza.Nem mondom,hogy kellemes,de minél előbb meg kellene csinálni.
2013. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig szenvedsz vele, amíg rosszabb lesz és akkor tényleg orvoshoz kell menned, mert úgy begyullad, hogy akár életveszélyes állapot is kialakulhat belőle legvégső esetben. Nem orvoshoz kell menned, hanem pedikűröshöz. Lefagyasztja, nem érzel semmit az egészből, szépen kivágja és fertőtleníti.
2013. aug. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 19. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!