Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyerges orrom van és utálom!...

Nyerges orrom van és utálom! Szeretnék pisze orrot de nem akarok műtétet. Mit csinálhatnék ilyen helyzetben? Szerintetek csúnya a nyerges orr?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért lenne csúnya? Mindenkinek más tetszik. Egy piszével lehet, hogy csúnya lennél, mert nem illene az arcodhoz. Na, meg egy ember nem csak orrból áll, az arc összhatása a fontos. Ha nem akarsz műtétet, fogadd el.
2009. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem attól nem lehet csúnya egy orr, mert nyerges, vagy fitos, ez hülyeség. És egy arc attól egyedi és karakteres, mert az egyes részei olyanok, amilyenek. És hozzád biztosan ez áll jól, és az egyéniséged is ehhez passzol, biztos hülyén néznél ki pisze orral. Szóval ne aggódj.

Egyébként én is utáltam egy csomó ideig az orromat, én meg a piszesége miatt.. vagyis a piszével nem lenne baj, de túl hamar végződik és tökre be lehet látni, főleg, hogy magas is vagyok:) ja, meg beleesik az eső.. én meg ilyen hülye gondolatokkal traktáltam magam. De már rájöttem, hogy vannak ennél kicsit fontosabb dolgok is, és úgyse tudok mit tenni az orrom ellen:)


22L

2009. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!