Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítseeetek, aggódok. Menstru...

Segítseeetek, aggódok. Menstruáció? 14 éves vagyok, és a menstruációm hamarabb jött meg. Augusztus 10-én volt meg utoljára, és most (aug.20-án) jött meg megint. És most rosszul is vagyok.

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka? remegek is, habár az lehet, hogy azért mert nagyon beidegeltem magam...

2013. aug. 19. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma még csak 19. van!, de előrdulhat ilyen fiatalon, hogy még nincs beállva rendesen. Hogyha több hónapon keresztül van vérzési problémád, akkor kell elmenni orvoshoz. Lehet, h pajzsmirigy miatt, lehet egy kis ciszta vagy bármi...ne gondolj a legrosszabbra, de azért anyukádnak szólj mindenképp, hogy mi a helyzet veled. Hidd el, ő is meg fog nyugtatni.
2013. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

*19-én

Ja, és sokáig szokott tartani, olyan 5-6 napig. És szar is, mert beszerveztem fürdőzést szombatra, vagy vasárnapra, plusz még ott is alszom az ismerősnél mert azt hittem, hogy mivel most jött meg nem lesz baj, erre meg.... és mivel most van 19-e, és szokott tartani 6 napig, akkor az 25-e, és nekem 24-25-re van programom... remélem hogy akkor legalább 5 napig fog meglenni... meg azért is, mert nem tamponozok még. van valami módszer amivel le lehet rövidíteni?

2013. aug. 19. 12:32
 3/5 A kérdező kommentje:
anyummal nem szoktam ilyenekről beszélni:SS olyan ciki:SS esetleg nővéremmel
2013. aug. 19. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:

sajnos nincs ilyen amivel le lehet rövídíteni ..:S..Vagyis de, az idő..:D

14 éves koromba nekem 7-8 nap volt, nagyon fájt..nagyon sok is volt...Most 25 vagyok..és 4-5 nap..ebből az első 2 ami durva..:)

Nem ciki az ilyen anyukád is nő..:) Vagy akkor tényleg nővérednek mondd el..:)

Tamponnal kapcsolatba, meg ne erőltesd még..:)

2013. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is akarom még erőltetni. Csak akkor reménykedek, hogy "elmúlik" szombatra:S És köszönöm, megnyugodtam akkor, hogy később normális lesz:D Ha majd csütörtökön is még meglesz, meg pénteken, akkor meg majd mondom rokonnak, hogy legyen vasárnap-hétfő ha megoldható lesz:DD De remélem marad az eredeti (szombat-vasárnap)
2013. aug. 20. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!